Strona główna


Projekty WWW

Menu podręczne
Moje projekty WWW - opis.

Projekciki WWW w których brałem udział.

 
Parę ciekawych linków
L&J Biuro Usług Komputer.
Firma z którą popełniłem parę informatycznych "przedsięwzięć".
Firma ukierunkowana jest na pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w wykorzystaniu informatyki do sprawnego zarządzania oraz budowania wizerunku firmy.
Jeśli jesteś sympatykiem gołębi - looknij tym bardziej.


  Poniżej można zobaczyć parę jeszcze żywych, lub całkowicie martwych (hłe, hłe, hłe) stron WWW które napisałem w ramach różnych projektów. Są to na ogół niezbyt duże projekty. Trzeba by bardziej popracować nad lokalnym biznesem. Wizerunek firmy w Internecie nie jest sprawą priorytetową w strategii małych, lokalnych firm. Druga sprawa to sytuacja gospodarcza w naszym kraju, która często nie pozwala myśleć o rozwoju czy szukaniu nowych pomysłów i inspiracji a zmusza do koncentracji wysiłków na przetrwaniu.
Mam na koncie jeszcze parę projektów intranetowych ale ich z wiadomych powodów nie da się pokazać poza wewnętrzną sieci firmy :-(.

Budowlaniec Zawadzkie Budowlaniec to znana w okolicy firma zajmująca się sprzedażą materiałów instalacyjnych, wyposażenia łazienek, materiałów budowlanych, techniką grzewczą i instalacyjną. Budowlaniec to także świetnie wyposażony sklep, warto zajrzeć. Świetna lokalizacja przy głównej drodze i duży parking ułatwiają zrobienie zakupów.
Huta ANDRZEJ S.A. w Zawadzkiem Strona Huty "ANDRZEJ" S.A. w Zawadzkiem mojego do niedawna macierzystego zakładu. Obecnie Huta jest w upadłości. Oficjalny adres już niestety nie działa więc, żeby pamięć po tym znanym przedsiębiorstwie nie upadła :-) kopia serwisu u mnie. Stronę te umęczyłem razem z Romkiem i to w trzech językach ;-). A tak BTW spadkobiercą Huty jest Walcownia Rur Andrzej Sp. z o.o. w Zawadzkiem.
Euroterm Sp. z o.o. Zawadzkie Euroterm Sp. z o.o. Zawadzkie. Prosta strona dla nieskomplikowanej firmy. Usługi i systemy pomiarowe, produkcja termopar itp. Szczególnie jestem zadowolony z tekstu na stronie głównej. Jak nachodzą mnie smutne myśli to wchodzę na tę stronę i czytam sobie ten tekst. To naprawdę pomaga.
Strona zrobiona we współpracy z L&J Biuro Usług Komputerowych .

  Data ostatniej modyfikacji: 2004-07-27    

Licznik odwiedzin
Made by Jasiu © 2003-2016